Czarna męska łazienka … czarne akcesoria łazienkowe
Czarna męska łazienka … czarne akcesoria łazienkowe

https://sanco-polska.pl/czarna-matowa-polka-lazienkowa-enigma-p-2182.html

Czarna męska łazienka – jednym  z trudniejszych kolorów aranżacyjnych to kolor czarny. Wykonanie projektu wnętrza z użyciem czerni jest prawdziwym wyzwaniem dla projektantów ale umiejętne wykorzystanie jego atutów może dać spektakularne efekty. Najczęstszym odbiorcom takich aranżacji będą indywidualne projekty dla mężczyzn, stąd przedstawimy kilka inspiracji dla „czarnej męskiej łazienki” i zaprezentujemy czarne akcesoria łazienkowe. Zasadniczo istnieją koneserzy pełnego minimalizmu stąd można pokusić się o wykonanie prostego i bezpretensjonalnego projektu z użyciem czerni łamanej światłem.

czarna łazienka

czarna łazienka Źródło:http://www.pinterest.com/pin/546272629774493583/

czarna grafitowa łazienka

czarna grafitowa łazienka Źródło:http://www.pinterest.com/pin/546272629775334082/

Tutaj bezwzględnie będzie obowiązywał stonowany dobór dodatków łazienkowych.  W zależności od zastosowanych kształtów aranżacyjnych dobieramy gamę niezbędnych akcesoriów. Dobór w czerni na pewno ułatwi nam szeroka gama produktów firmy SANCO gdzie każda kolekcja może być na zamówienie klienta wyprodukowana w czerni zarówno w połysku jak i w macie.

Kwadratowa czarna szczotka do toalety będzie w aranżacji męskiej łazienki zawsze odpowiednia.czarna kwadratowa szczotka do toalety

czarna kwadratowa szczotka do toalety

czarne dodatki łazienkowe VALANIO

czarne dodatki łazienkowe VALANIO

Kolejną propozycją będzie wprowadzenie elementów kontrastu, które w sposób naturalny złagodzą aranżację i wprowadzą łagodniejszy nastrój. Można użyć w tym celu różnych zabiegów poczynając od wprowadzenia kontrastowej płytki ściennej czy podłogowej jak i i dodatku w postaci kamienia czy drewna.

czarna łazienka z ciepłym kontrastem

czarna łazienka z kontrastem Źródło:http://www.pinterest.com/pin/546272629774542952/

czarna łazienka z elementami drewna
czarna łazienka z elementami drewna Źródło:http://www.pinterest.com/pin/546272629774493584/

Dla uzyskania efektu dekoracji bardziej spektakularnego i mocno odznaczającego się od dostojność i powagi czarnej łazienki można pokusić się o użycie specjalnych linii biżuterii do łazienki, które nadadzą pomieszczeniu niezwykłego uroku.

wieszak na papier toaletowy Stella

wieszak na papier toaletowy STELLA

wieszak łazienkowy na ręczniki DANAI
wieszak łazienkowy na ręczniki DANAI

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl