Opcje przeglądania

Rodzima branża hotelowa na przestrzeni ostatnich lat przeszła prawdziwą metamorfozę. Coraz bardziej wymagający goście, a także zmieniające się trendy sprawiły, że mamy obecnie do czynienia z ogromną dbałością o szczegóły na wielu poziomach – od aranżacji, przez dobór mebli, po liczne udogodnienia. Na komfort pobytu w danym obiekcie wpływa także funkcjonalność i wyposażenie łazienek. Mamy w tym swój udział, ponieważ od lat wspieramy klientów w kreowaniu przyjaznej, praktycznej i estetycznej przestrzeni hotelowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje m.in. akcesoria do kabin prysznicowych.

W większości hoteli goście kąpią się dzisiaj pod prysznicem. Siła przyzwyczajenia, ale i wygoda przemawiają za tym, żeby mycie odbywało się właśnie w kabinie, a nie w wannie. Jako że dla nas i naszych klientów z branży turystycznej ważne są szczegóły, dbamy o to, aby kąpiel zawsze odbywała się w komfortowych warunkach. Dla nas oznacza to skompletowanie odpowiedniego wyposażenia do kabiny prysznicowej, w której – oprócz deszczownicy czy dyszy - znajdzie się także miejsce na inne akcesoria, takie jak pochwyty, haczyki, a także gałki.

Pochwyty kabinowe hotelowe

Nasz przegląd polecanych dodatków pod prysznic rozpoczniemy od praktycznych pochwytów. Są to akcesoria łazienkowe, których główną funkcją jest ułatwienie wejścia i wyjścia z kabiny prysznicowej. Dzięki ich obecności goście hotelowi mają się też czego złapać i przytrzymać w razie konieczności. Pochwyty posłużą także w sytuacji, kiedy chcemy się schylić na przykład po mydło, gąbkę lub golarkę. Pełnią także ważną funkcję dekoracyjną, zdobiąc kabinę i nadając jej stylowego wyglądu.

Istnieją różne rodzaje pochwytów. My polecamy je w wersji standardowej oraz podwójnej. Poszczególne modele prezentowane w naszym sklepie różnią się też kolorem. Nasi klienci mogą wybrać klasyczną czerń lub wersję chromowaną. W obydwu odsłonach pochwyty prezentują się równie elegancko i są na tyle uniwersalnie, że będą znakomitym dodatkiem do łazienek urządzonych w różnym stylu.

Gałki – elegancki wybór do łazienki hotelowej

Choć pochwyty są obecnie niezwykle modne, część naszych klientów poszukuje bardziej klasycznych rozwiązań. Z myślą o nich stworzyliśmy linię klasycznych gałek do drzwi kabinowych. Akcesoria tego typu można u nas zamówić w kilku wariantach oraz dwóch proponowanych kolorach: czarnym i chromowanym. Uwadze klientów polecamy także praktyczne haczyki do mocowania pod prysznicem. Goście zawieszą na nich na przykład ręcznik, co będzie dużym udogodnieniem w trakcie mycia.

Pochwyty oraz gałki do kabiny z naszego sklepu wykonane są z trwałych i nierdzewnych materiałów. W przypadku pomieszczeń hotelowych trwałość akcesoriów ma niebagatelne znaczenie. Prysznic jest tutaj często użytkowany, dlatego chcieliśmy, żeby nasi klienci mieli pewność, że wybierając nasze produkty, stawiają na odporne i wytrzymałe artykuły. Zachęcamy do przyjrzenia się ofercie. Z chęcią porozmawiamy o szczegółach propozycji. Przedstawicieli branży hotelowej zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl