Producent

Producent SANCO® - profil firmy, historia

Sanco S.A. powstała w 1980 roku w Grecji, w dzielnicy przemysłowej Koropi, pod Atenami. Od początku swojej działalności, SANCO koncentruje się na projektowaniu i produkcji akcesoriów łazienkowych o różnorodnym wzornictwie. Mając pełną kontrolę nad wyborem surowców i procesem produkcyjnym swoich wyrobów, może zaoferować produkty najwyższej jakości czego potwierdzeniem jest 12 LETNIA GWARNCJA producenta. Uwaga! Akcesoria łazienkowe z kolekcji retro posiadają 3 letnią gwarancję z uwagi na naturalny proces utleniania się powłoki - tzw. proces patynowania.

Akcesoria łazienkowe, produkowane przez firmę Sanco S.A. projektowane są przez wyspecjalizowanych projektantów, dbających o opracowanie ciekawych i różnorodnych wzorów. Estetyka łącząca klasykę z wymaganiami dzisiejszych wnętrz, daje niepowtarzalne efekty dekoracyjne. Godnym podkreślenia jest fakt, że od początku swojej działalności Sanco S.A. dostosowuje swoją ofertę do zmieniających się trendów i potrzeb konsumentów przy zapewnieniu dostępności wzorów produkowanych wcześniej.

Kryształ Swarovskiego®

W ofercie produktów firmy SANCO S.A. możecie Państwo znaleźć luksusowe kolekcje wykańczane srebrem lub złotem, jak również  unikatową  linie akcesoriów łazienkowych z elementami autentycznych kryształków Swarovskiego.

Technologia wykonania

Akcesoria łazienkowe produkowane są z bardzo wysokiej jakości mosiądzu powlekanego galwanicznie warstwą chromu lub malowane proszkowo (kolekcje kolorowe). Wybrane kolekcje pokryte są warstwą srebra lub 24 karatowego złota powleczonego specjalną warstwą ochronną odporną na ścieranie.

Certyfikaty - Jakość

Sanco S.A. posiada certyfikaty organizacji międzynarodowych potwierdzające wysoką jakość produktów, dbałość o ochronę środowiska i bezpieczeństwa pracy. Więcej informacji o producencie i produktach na stronie www.sanco.gr.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl