Czarno-biała łazienka
Czarno-biała łazienka

Czarno-biała łazienka będzie nie tylko bardzo nowoczesnym rozwiązaniem ale przede wszystkim eleganckim i harmonijnym wnętrzem. Łączenie czerni z bielą zawsze będzie ponadczasowe i niezawodne. Biel jako symbol niewinności i czystości odda wnętrzu niezwykłe poczucie spokoju i szlachetności. Biel to światło a ponad wszystko jej nadrzędną cechą jest budowanie wizualnej przestrzeni. Czerń natomiast jako symbol władzy stała się symbolem elegancji i luksusu. Połączenie tych kolorów odniesie ponad przeciętny sukces estetyczny.

czarno biała łazienka inspiracje

Źródło: https://www.pinterest.com/pin/396246467189706742/

czarno biała łazienka

Źródło:https://www.pinterest.com/pin/549228117030196588/

Odsłona bardziej odważna czarno-białej łazienki to wprowadzenie w projekt  stylu glamour, który dzisiaj stał się jednym z najgorętszych  trendów w aranżacji wnętrz. Glamour to bardzo eklektyczny styl, bazujący na połączeniu ze sobą rzeczy, które na pierwszy rzut oka wydają się odległe np. współczesnego designu z barokowymi meblami lub matowych faktur z kolorowymi, błyszczącymi powierzchniami. Dzięki temu możemy jednak tworzyć aranżacje wnętrz, łączące w sobie luksus i zmysłowość z lekkością.

Czarno białej łazience szyku dodadzą elementy glamour między innymi: klamki, lampy czy akcesoria łazienkowe.

czarno biała łazienka dodatki

Żródło: https://www.pinterest.com/pin/373165519098814560/

czarno białe dodatki inspiracje

Źródło: https://www.pinterest.com/pin/43417583883877306/

Biżuteria do łazienki firmy SANCO będzie niezwykle magicznym wykończeniem czarno- białej aranżacji łazienki. Ukoronowaniem akcentu glamour będą kolekcje z przeźroczystym lub czarnym kryształem Swarovski.  Światowy producent SANCO ma do zaoferowania kilkanaście kolekcji z użyciem tego kryształu. Poniżej kolekcja ALOE, która uwodzi swą delikatnością i pięknem.

czarny haczyk łazienkowy z kryształem Swarovski

http://www.sanco-polska.pl/haczyk-podwojny-lazienkowy-aloe-a316818-czarny-mat-chrom-bialy-krysztal-swarovski-p-1834.html

Nie brakuje zwolenników stworzenia w najważniejszym domowym pomieszczeniu stylu i akcentów glamour. W czarno białej łazience będzie to zapewne trafiony wybór. Łazienka stanie się niezwykłym miejscem oddającym poczucie luksusu i niesamowitego komfortu.

łazienka czarno biała glamour

łazienka czarno biała glamour Źródło:https://www.pinterest.com/pin/351632683381493338/

Zastosowanie w tym wypadku kryształowej lampy będzie obowiązkowe ale to ona odda kluczowe wizualne doznania. Zastosowanie odpowiedniego oświetlenia w zamkniętym pomieszczeniu niejednokrotnie bez okien jest niezwykle ważne gdyż, to ono oddaje klimat pomieszczenia. Zastosowanie kryształu w użytych akcesoriach dodatkowo wzmocni efekt.

Pięknym wykończeniem będzie kolekcja akcesoriów łazienkowych ELISE, która przy użyciu masywnego kryształu przeistoczy pokój kąpielowy w magiczne i piękne, przepełnione luksusem miejsce.

luksusowa mydelniczka na blat z kryształem

mydelniczka Elise z kryształem Swarovski

elegancki dozownik do mydła łazienkowy Elise

elegancki dozownik mydła w płynie Elise z kryształem Swarovski

Elegancka szczotka toaletowa Elise

elegancka szczotka do toalety z kryształem Swarovski z kolekcji Elise

Kosz na śmieci do łazienki Elise

Elegancki kosz na śmieci łazienkowy Elise z kryształem Swarovski

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl